Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Şubat 2019

ABONE OL

Cem Karaca’ya Saygı Gecesi

Anadolu Rock müziğinin kurucularından Cem Karaca, vefatının 15. yılında Esenler Belediyesi'nin düzenlediği özel bir etkinlikle anılıyor.

Anadolu rock müziğinin kurucularından Cem Karaca, vefatının 15. yılında Esenler Belediyesi’nin düzenlediği özel bir etkinlikle anılıyor.

Esenler Belediyesi, Türk rock müziği sanatçısı ve aynı zamanda besteci, tiyatrocu ve sinema oyuncusu da olan Cem Karaca’yı, “Vefatının 15. Yılında Cem Karaca’ya Saygı Gecesi” programıyla anıyor. Programda, caz piyanisti ve Cem Karaca’yı sahnelere ilk çıkaran İlham Gencer, Cem Karaca ile ilgili mini bir söyleşi yapacak. Söyleşi sonrası Emrah Karaca ve Cahit Berkay’ın da grup üyesi olduğu Moğollar’ın sahne alacağı bir konser düzenlenecek. Konserde Cem Karaca’nın sevilen şarkıları seslendirilecek.

PROGRAM BİLETLİ, BİLETLER ÜCRETSİZ

Türk rock müziği sanatçısı Cem Karaca’nın anılacağı program, Dr.Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. 8 Şubat Cuma günü, saat 20.00’de başlayacak program için biletler, saat 17.00’den itibaren Dr.Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi gişelerinden ücretsiz olarak temin edilebilecek.

Diğer Haberler