Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Ocak 2012

ABONE OL

Çarşı Grubu’ndan Göksu’ya pankartlı teşekkür!

Beşiktaş’ın ünlü taraftar grubu Çarşı, Fiyapı İnönü Stadı'ndaki Beşiktaş-Bursa Spor maçında, mavi kapak toplama kampanyasına gösterdiği destekten dolay Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’ya dev bir pankartla teşekkür edip, kampanyamızı tribünlere taşıdı.

Çarşı, mavi kapağa pankartla teşekkür etti… 

 

Beşiktaş’ın ünlü taraftar grubu Çarşı, Fiyapı İnönü Stadı’ndaki Beşiktaş-Bursa Spor maçında, mavi kapak toplama kampanyasına gösterdiği destekten dolay Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’ya dev bir pankartla teşekkür edip, kampanyamızı tribünlere taşıdı. Belediyemizin “Kapakları Topla Gel, Kalmasın Artık Engel” sloganıyla yürüttüğü mavi kapak toplama kampanyasına şimdiye kadar büyük destek veren ve tonlarca mavi kapak toplayıp birçok engelli vatandaşı sevindiren Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı, 15 Ocak 2012 Pazar günü Fiyapı İnönü Stadı’nda oynanan Beşiktaş – Bursa Spor Spor Toto Süper Lig maçında açtığı dev pankartla, kampanyaya yeni bir boyut kazandırdı. Maç başlamadan bir süre önce ve maçın başlamasından hemen sonra iki ayrı periyotta , Fiyapı İnönü Stadı’nın Karşı Kapalı tribününde toplanan Çarşı grubu, üzerinde “Kapakları Toplayalım Engelleri Aşalım Kampanyasına Desteklerinden Dolayı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya Teşekkürler…” yazan dev bir pankart dalgalandırdı. İki ayrı zaman diliminde yaklaşık 15 dakika açık kalan pankart, diğer tribünlerdeki Beşiktaşlı taraftarlardan da büyük alkış aldı. Böylece Beşiktaş Çarşı taraftar grubu ilk defa bir sosyal projede kendilerine destek veren bir İlçe Belediye Başkanı’na tribünden pankartla teşekkür etmiş oldu. Belediyemizin mavi kapak kampanyası da, ekranları başında Beşiktaş – Bursa Spor maçını izleyen yüz binlerce vatandaşa ulaşmış oldu. 

 “Teşekkür”e teşekkürle cevap Beşiktaş – Bursa Spor maçını Fiyapı İnönü Stadı’nda tribünden izleyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, mavi kapak toplama kampanyasının engelliler adına duyarlılığı ön plana çıkaran çok önemli sosyal bir proje olduğunu belirterek, “Beşiktaş taraftarı şimdiye kadar bu konuda bize büyük destek verdi. Son olarak maçta açtıkları pankart ile bu desteklerini sürdürdüler ve tüm Türkiye’ye duyurdular. Basit ve küçük gibi görünün bu tür desteklerle kampanya ulusal ve hatta uluslar arası bir boyut kazandı. Belediyemize Türkiye’nin hemen her şehrinden ve yurt dışından bile kapak geliyor. Bir yıl içinde yaklaşık 500 tekerlekli sandalye dağıtarak engelli kardeşlerimizi sevindirdik. Bu açıdan Çarşı grubumuza ve kampanyamıza destek veren tümü kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer Haberler