Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Ocak 2019

ABONE OL

Çalışan Gazeteciler Günü Özel Paneli

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne özel olarak düzenlenecek panelde, alanında uzman isimlerin sunumlarıyla, "Gazetecilik Mesleğinin Geleceği" konuşulacak.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel olarak düzenlenecek panelde, alanında uzman isimlerin sunumlarıyla, “Gazetecilik Mesleğinin Geleceği” konuşulacak.

Esenler Belediyesi ile İletişim Platformu, toplumun haber alması ve kamuoyu oluşturulmasında büyük rol üstlenen basın mensuplarının sorunlarına değinmek ve mesleğin geleceği hakkında bir görüş sunmak amacıyla “Gazetecilik Mesleğinin Geleceği” konulu bir panel düzenliyor.

Panelde, yılın 365 günü, 24 saat haber akışını sağlamak için görevlerini en zor şartlarda dahi yerine getirmeye çalışan gazetecilerin sorunlarının ele alınmasının yanı sıra, Türkiye ve dünya ölçeğinde mesleğin icrası ve yaşanılan sıkıntılara da değinilecek. İletişim Platformu Başkanı Ali Artmaz moderatörlüğünde düzenlenecek panelde; Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Büyükaslan “Geleceği̇n Gazetecileri Nasıl Yetişecek?”, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak “Mesleğin Geleceği – Teknoloji ve Vatandaş Gazeteciliği”, TRT World Haber Koordinatörü Fatih Er ise “Türkiye-Dünya Medyası Karşılaştırmaları ve Sorunları” başlıklı sunumlar gerçekleştirecek. Panel, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde 10 Ocak Perşembe günü saat 20.00′ de düzenlenecek.

Diğer Haberler