Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Kasım 2017

ABONE OL

Boğaz’da Kitap Okudular

"Bir Kitap Bir Dünya" projesi öğrencileri, Vodafone 39. İstanbul Maratonu'nda hem çocukların geleceği için koştular hem de Boğaz'da kitap okumanın keyfini çıkardılar.

“Bir Kitap Bir Dünya” projesi öğrencileri, Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda hem çocukların geleceği için koştular hem de Boğaz’da kitap okumanın keyfini çıkardılar.

Dünyada kıtalararası koşulan ilk yarış olan, Türkiye’nin en geniş katılımlı kitlesel etkinliği Vodafone İstanbul Maratonu, 39’uncu kez gerçekleşti. Maratona Esenler’den de “Bir Kitap Bir Dünya” öğrencileri ve öğretmenleri katıldı. “Çocuklarımızın Geleceği İçin Koşuyoruz” sloganı ile düzenlenen maratona katılan 160 öğrenci, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yürüyerek keyfili anlar yaşadılar. Esenlerli öğrenciler yürüyüşün yanı sıra Boğaz’da kitap okumanın da keyfini çıkardılar. İlk kez maratona katılan ve ilk kez Boğaz’da kitap okuyan öğrenciler, unutamayacakları bir tecrübe edindiler. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün Anadolu yakası çıkışında bulunan “15 Temmuz Şehitler Anıtı”nı ziyaret eden öğrenciler, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Diğer Haberler