Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Mart 2019

ABONE OL

Bilinçli Gençler, Ödüllü Projeler

Esenler Belediyesi'nin "Gençlerin Bilmesi Gereken 100 Bilinçli Tüketici Kuralı" projesi, İstanbul Tüketici Ödülleri'nde, "Tüketici Özel Proje Ödülü"ne layık görüldü.

Esenler Belediyesi’nin “Gençlerin Bilmesi Gereken 100 Bilinçli Tüketici Kuralı” projesi, İstanbul Tüketici Ödülleri’nde, “Tüketici Özel Proje Ödülü”ne layık görüldü.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Müdürlüğü Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen ‘İstanbul Tüketici Ödülleri’ töreninin 12’ncisi bu yıl Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlendi. Törende ‘Bilinçli Tüketici, Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma/Esnaf, Yazılı Basın Tüketici ve Radyo Televizyon Program’ kategorileri başta olmak üzere 6 kategoride ödüller sahiplerini buldu.

ONLAR ŞEHİR VE KÜLTÜR GÖNÜLLÜLERİ

Esenler Belediyesi’nin hayata geçirdiği, milletinin ve memleketinin öz kaynaklarını bilen, bu kaynakların nasıl kazanıldığının ve korunacağının bilincinde olan gençlerin yetiştirilmesi adına uygulamaya geçen “Gençlerin Bilmesi Gereken 100 Bilinçli Tüketici Kuralı” projesi, seçici kurul tarafından “Tüketici Özel Ödülü”ne layık görüldü. Ödülü, Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu aldı.

Esenler’de milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak bu değerleri daha sonraki kuşaklara aktarabilecek lider vasıflı bireylerin yetiştirilmesini sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Esenler’in Yüzleri” projesi, “Şehir ve Kültür Gönüllüleri” projesinin ilk ayağını oluşturuyor. Proje, toplumun gelişmesi ve ilerlemesinde en büyük pay sahibi olan gençlerin, milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak büyümesi ve ilerleyen kuşaklara öncü olarak yetiştirilmesi amacıyla hazırlandı. “İstanbul’da Yaşamayın, İstanbul’u Yaşayın” sloganıyla hayata geçirilen “Şehir ve Kültür Gönüllüleri” projesine İstanbul’un her yerinden katılım yapılabiliyor. Projeyle İstanbullular, İstanbul’un hem tarihi ve kültürel yönünü alanında uzman kişilerden öğrenirken hem de şehirli olma ve aidiyet bilinci üzerine eğitimler alacaklar.

Diğer Haberler