Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 3 Ağustos 2012

ABONE OL

Bilal Erdoğan Esenler’de

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Esenler Belediyesi'nin organize ettiği Ramazan etkinliklerine katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Esenler Belediyesi’nin organize ettiği Ramazan etkinliklerine katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Esenler Belediyesi’nin organize ettiği Ramazan etkinliklerine katılarak derneklerin stantlarını gezdi, yöresel yemeklerden yedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan,  AK Parti İstanbul Milletvekilleri Volkan Bozkır ve Osman Aşkın Bak, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ile birlikte gece geç saatlerde Esenler Belediyesi’nin Dörtyol Meydanı’ndaki Ramazan Etkinlik Alanı’na geldi. Dörtyol Meydanı’nda yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı etkinliği izleyen ve Dursun Ali Erzincanlı’dan şiirlerini ve tarihçi yazar Yavuz Bahadıroğlu’nun konferansını da dinleyen Bilal Erdoğan, kürsüye çıkarak kısa da bir konuşma yaptı. Esenler’de olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten ve Esenler’e babası Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdiğini kaydeden Erdoğan, “Esenler’in bazı eksikleri ve sıkıntıları vardı. Bu dönem bu eksiklerin büyük bir kısmının giderildiğini, bir kısmının da giderilmeye çalışıldığını gördüm. Belediyemizin bir birinden güzel çalışmaları var. Böyle çalışkan bir belediye başkanına sahip olduğu için Esenler çok şanslı” şeklinde konuştu.

YÖRESEL YEMEKLER YEDİ

Erdoğan, gece saat 00.30 sıralarında beraberindekilerle beraber, mahalli dernekler tarafından kurulan ve yöresel kültürlerin tanıtıldığı stantları gezdi. Vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan, milletvekilleri, Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve diğer misafirlelerle birlikte yöresel yemeklerden de tattı. Tokatlıların standında yaprak sarması ve pekmez,  Kastamonulular standında da gözleme yiyen Erdoğan, “Babamın Tokat’ta çok güzel hatıraları var. Babamın Tokat’ta yaptığı tüm mitingleri dolmuştur” dedi. Erdoğan’a İstanbul Tokat Spor Başkanı Gültekin Kaya, yöresel masa örtüsü hediye etti.

 

Diğer Haberler