Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Nisan 2017

ABONE OL

Bi’dünya Çocuk Esenler’den Geçti

“8. Barış Ekmeği Festivali” kapsamında Esenler'e gelen "Barış İçin Direnen Ülkelerin Çocukları", İstanbul'da rüya gibi günler geçirdiklerini söylediler.

“8. Barış Ekmeği Festivali” kapsamında Esenler’e gelen “Barış İçin Direnen Ülkelerin Çocukları”, İstanbul’da rüya gibi günler geçirdiklerini söylediler.

Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat ve Kültür İşleri Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu “8. Barış Ekmeği Festivali” kapsamında Esenler’e gelen “Barış İçin Direnen Ülkelerin Çocukları” ile akşam yemeğinde bir araya geldiler. Ramada Plaza Otel’de gerçekleşen programda; Kosova, Suriye, Kolombiya, Bosna Hersek, Sudan, Afganistan, Filistin, Azerbaycan ve Türkiye’den 100 çocuk Başkan Yardımcısı Polat ile birlikte yemek yedi.

HEDİYELEŞTİLER

Polat, hep birlikte keyifle yenen yemeğin ardından masaları tek tek gezerek çocuklarla sohbet etti. Çocuklar da İstanbul’da rüya gibi günler geçirdiklerini söylediler ve kendilerini Esenler’de ağırladıkları için Esenler Belediyesi’ne teşekkür ilettiler. Gecenin sonunda çocuklara çeşitli hediyeler takdim edildi. Çocukların da kendi ülkelerinden getirdikleri yöresel hediyeleri takdim etmelerinin ardından çektirilen hatıra fotoğraflarıyla program sona erdi.

Diğer Haberler