Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Ağustos 2015

ABONE OL

Benli’den Kadın Ve Yaşlılara Ziyaret

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü ve İkinci Bahar Kıraathanesi'ni ziyaret etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü ve İkinci Bahar Kıraathanesi’ni ziyaret etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli’nin Esenler’deki ilk durağı Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü oldu. Benli, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran’ın da katıldığı ziyarette pasta ve kurabiye kursunda eğitim alan kadınlarla bir araya geldi.

Benli, zamanın önemine dikkat çekerek, “Hanımların bir şeyler yaptığı, yapmaya çalıştığı bir yerlerde bulunmak benim çok hoşuma gidiyor. Boş zamanlarınızı evde geçirmek yerine burada kendinize farklı özellikler katıyorsunuz. Zamanınızı kaliteli bir şekilde geçirmeniz çok güzel” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, konuşmasının ardından kursiyerlerin daha önce yapmış oldukları pasta, kurabiye, sabun, kokulu taş gibi ürünleri inceledi. Kursiyer bayanların kurabiye ve çay ikram ettiği Benli, anneleri ile birlikte kursa gelen çocuklarla da yakından ilgilendi. Çocuklarla birlikte kurabiye yapan Benli, kursiyerlerden tam not aldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, daha sonra İkinci Bahar Kıraathanesi’ni ziyaret ederek yaşlılarla buluştu. Benli, ömürlerinin ikinci baharlarını yaşayan yaşlılarla uzun süre sohbet etti. Kıraathane üyelerinden eski Milli Şair Mustafa Ziya Özdemir’in okuduğu şiir ve şarkılar, duygu dolu dakikaları yaşattı.

Diğer Haberler