Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Ağustos 2012

ABONE OL

Belediyemiz Personeli Bayramlaştı

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle belediye personeli ile bayramlaştı. Personele hayırlı bayramlar dileyen Başkan Göksu, “Bayramda dostlarınızla akrabalarınızla ve özellikle anne ve babalarınızla görüşmeyi ihmal etmeyin. Siz anne ve babanızı ihmal ederseniz çocuklarınız da sizi ihmal eder” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle belediye personeli ile bayramlaştı. Personele hayırlı bayramlar dileyen Başkan Göksu, “Bayramda dostlarınızla akrabalarınızla ve özellikle anne ve babalarınızla görüşmeyi ihmal etmeyin. Siz anne ve babanızı ihmal ederseniz çocuklarınız da sizi ihmal eder”  dedi.

Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen bayramlaşma törenine;  Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Belediye Başkan Yardımcıları, Başkan Danışmanları,  Belediye Birim Müdürleri ve belediye personelleri katıldı. Törende konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, herkesin Ramazan Bayramı’nı tebrik ederek sözlerine başladı. Ramazan ayının manevi iklimine vurgu yapan Göksu, bu ayın herkesin kendisini hesaba çekme fırsatı sunduğunu söyledi. Akıl sahipleri imtihana tabi olduğunu belirten Göksu, “Bizler akıl sahipleri olarak yeryüzünde attığımız her bir adımdan hesaba çekileceğimize inanıyoruz” dedi. Ramazanın manevi ikliminin her insanın kendine çeki düzen vermesi anlamında önemli olduğunu kaydeden Göksu, belediye personellerine tavsiyelerde bulunarak şöyle konuştu:“ Bayramda dostlarınızla akrabalarınızla ve özellikle anne – babalarınızla görüşmeyi ihmal etmeyin. Siz anne ve babanızı ihmal ederseniz çocuklarınız da sizi ihmal eder. Çocuğunuzun size nasıl davranmasını istiyorsanız siz de onlara öyle davranın. Sonradan keşke demenin bir anlamı yok. Bizler bir barış bir sevgi dininin mensuplarıyız. Bayramda varsa kırgın olduklarınız önce onları arayın, onlarla selamlaşın. Bayramınız bayram ola.”

Göksu, konuşmasının ardından Belediye Başkan Yardımcıları ve Danışmanları ile birlikte tek tek belediye personelleri ile bayramlaştı.

 

Diğer Haberler