Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Ağustos 2012

ABONE OL

Belediye Meclisi 6 Ağustos’ta

Esenler Belediye Meclisi Ağustos ayı toplantıları, 6 -9 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirecek. Meclisin ilk oturumu ise; 6 Ağustos 2012 Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Esenler Belediye Meclisi Ağustos ayı toplantıları, 6 -9  Ağustos tarihlerinde gerçekleştirecek. Meclisin ilk oturumu ise;  6 Ağustos  2012 Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi gereğince; Esenler Belediye Meclisinin 4. Seçim Dönemi 4.Çalışma Yılı 2012 Senesi Ağustos Ayı Meclis Toplantıları, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere; Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 71 sayılı yerde bulunan Esenler Belediye Başkanlığı binasında 06 Ağustos 2012 – 09 Ağustos 2012 tarihleri arasında yapılacak.

Ağustos Ayı Meclis Toplantılarının ilk birleşimi 06 Ağustos 2012 Pazartesi günü saat:15.00’de yapılacak.

GÜNDEM   :Açılış ve Yoklama 

Teklifler :

1- İhaleler  hk. Destek Hizmetleri Müdürlüğü teklifi.2- Giresun İli, Görele İlçesi, Köprübaşı Belediyesi’nin Çimento Talebi hk. Fen İşleri Müdürlüğü teklifi.3- Giresun İli, Görele İlçesi, Köprübaşı Belediyesi’nin Bilgisayar talebi hk.Bilgi İşlem Müdürlüğü teklifi.4- Gazi Kıyafetleri hk.Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü teklifi.5- Esenler Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının Chiller ve Fan Coller Sisteminin tamir ve bakım işi hk. Destek Hizmetleri Müdürlüğü teklifi.6- “Kamuya yararlı bir işte ücretsiz çalıştırma” ile ilgili işbirliği protokolü için imza yetkisi verilmesi hk.İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.7- Alucra Belediye Başkanlığının hamam talebi hk. Fen İşleri Müdürlüğü teklifi.8- Esenler, Menderes İlköğretim Okulu Müdürlüğünün Klima ve Havalandırma talebi hk. Destek Hizmetleri Müdürlüğü teklifi.9- Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğünün okul ihtiyaçları talebi hk. Destek Hizmetleri Müdürlüğü teklifi.10- Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürlüğünün “Sağlıklı Okul Sağlıklı Nesil Projesi” ile ilgili Protokol Yapma Yetkisi hk. Sağlık İşleri Müdürlüğü teklifi.11- Esenler İlçe Müftülüğü’nün talepleri hk. Fen İşleri Müdürlüğü teklifi.12- Arakan (Rohingya) Halkına Yardım hk. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü teklifi.       

 Raporlar : 1- Esenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığının talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.2- Esenler Kaymakamlığı, İlçe Nüfus Müdürlüğünün talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.3- Esenler Ortopedik Engelliler Derneğinin talebi hk. Hukuk-Plan Bütçe-Çevre,Sağlık ve Özürlüler Müşterek Komisyonu Raporu.4- Esenler Zihinsel Engelliler Derneğinin talebi hk. Hukuk-Plan Bütçe-Çevre,Sağlık ve Özürlüler Komisyonu Müşterek Raporu.5- Kütahya İli, Dumlupınar İlçesi Belediye Başkanlığının talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.6- Esenler Görme Engelliler Derneği’nin Müzik Aletleri Alım Talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.7- 4.Medya Turizm San.Tic.Ltd.Şti.’nin Nakdi Yardım Talebi hk. Hukuk-Plan ve Bütçe Müşterek Komisyonu Raporu.

 

 

Diğer Haberler