Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 27 Ekim 2011

ABONE OL

Belediye Meclisi 1 Kasım’da

Kasım Ayı Meclis Toplantılarının ilk birleşimi 01 Kasım 2011 Salı Günü Saat:11.00’de gerçekleştirilecektir.

Belediye Meclisi 1 Kasım’da

Esenler Belediye Meclisinin 4. Seçim Dönemi 3. Çalışma Yılı  2011 Senesi Kasım Ayı Meclis Toplantıları, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere; Esenler, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 71 sayılı yerde bulunan Esenler Belediye Başkanlığı binasında yapılacaktır. Kasım Ayı Meclis Toplantılarının ilk birleşimi 01 Kasım 2011 Salı  Günü Saat:11.00’de gerçekleştirilecektir.

GÜNDEM   :

 Açılış ve Yoklama

 Teklifler :

1. Esenler Fatih Sultan Mehmet Camiinin  çevre düzenlemesi ile ilgili  Park ve Bahçeler Müdürlüğü teklifi.2. Esenler Zihinsel Engelliler Derneğine tahsis ile ilgili Emlak ve İstimlak Müdürlüğü teklifi.3. Esenler Havaalanı Mah. 24 pafta 718 ve 1175 parsel sayılı taşınmazlara ait Belediye Başkanına yetki verilmesi ile ilgili Emlak ve İstimlak Müdürlüğü teklifi.4. 1/1000 Ölçekli Esenler Uygulama İmar Planı ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü teklifi.5. İmza Yetkisi verilmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.6. Destek Hizmetleri Müdürlüğünün Çalışma Usul ve Esasları Yönetmeliği.7. Esenler Halk Eğitim Merkezi ile Esenler Belediye Başkanlığı arasında Yetişkinler İçin Okuma-Yazma Kursları açılmasına dair Belediye Başkanlık Makamına Protokol Yapma Yetkisi Verilmesi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü teklifi.

 Raporlar :

1. Esenler 5 pafta 4420 parselde 1/1000 ölçekli plan tadilatı. İmar Komisyonu Raporu.2. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün Çalışma Usul ve Esasları Yönetmeliği ile ilgili Hukuk Komisyonu Raporu.3. Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğünün Çalışma Usul ve Esasları Yönetmeliği ile ilgili Hukuk Komisyonu Raporu.

 

 

 

Diğer Haberler