Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Haziran 2017

ABONE OL

Bayramınız Bayram Gibi Olsun

Mesai arkadaşları ile bayramlaşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Bayramınız bayram gibi olsun inşallah" temennisinde bulundu.

Mesai arkadaşları ile bayramlaşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bayramınız bayram gibi olsun inşallah” temennisinde bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle belediye personeli ile bayramlaştı. Belediye Başkanlığı Hizmet Binası’nda düzenlenen bayramlaşma törenine, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri de katıldı.

BAYRAMLAR BİZLER İÇİN FIRSAT

İnsan için en önemli şeyin kardeşlik olduğunu belirten Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “İnsanı insan yapan şey, bir başkasına uzattığı eldir. Yılda iki kez bayram olması da yıpranan değerlerimizin yeniden yenilenmesi içindir. Bayramları, tabiri caizse, ‘fabrika ayarlarına’ dönmek noktasında fırsat olarak görmeliyiz” dedi.

EŞİMİZİ, DOSTUMUZU HATIRLAYALIM

Peygamber Efendimizin “Akrabası ili ilişkisini kesen Cennet’e giremez” hadis-i şerifini hatırlatan Başkan Göksu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bayramı vesile kılarak eşimizi, dostumuzu hatırlayalım. Bayramlar, helalleşmek için, eş ve dostları görmek içindir. Aile büyüklerimizi, akrabalarımızı ziyaret etmeyi, kabirleri ziyaret etmeyi, Müslümanlar için dua etmeyi unutmayın. Bayramınız bayram gibi olsun inşallah”.

Tören sonunda Başkan Göksu, mesai arkadaşlarıyla tek tek bayramlaştı.

Diğer Haberler