Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 16 Mayıs 2016

ABONE OL

Basketbolun Yıldızları Sokakta Parladı

Esenler'de düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvası, nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Turnuvada Yıldızlar kategorisinde Öz-De-Bir Ortaokulu şampiyonluk ipini göğüslerken Gençler kategorisinde ise Şampiyonluğu İstanbul Neferleri Basketbol Takımı kazandı.

Esenler’de düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvası, nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Turnuvada Yıldızlar kategorisinde Öz-De-Bir Ortaokulu şampiyonluk ipini göğüslerken Gençler kategorisinde ise Şampiyonluğu İstanbul Neferleri Basketbol Takımı kazandı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Esenler Spor Kompleksi ile Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ilçedeki gençlere yönelik Sokak Basketbolu turnuvası düzenledi. Gençleri spora teşvik etmek amacıyla düzenlenen turnuva, Menderes Mahallesi Bölge Parkı’nda gerçekleşti. Büyük mücadelelere sahne olan Sokak Basketbolu turnuvası yıldızlar ve gençler kategorisinde iki gün sürdü. Esenler’ in en iyi basketbolcularının buluştuğu bu büyük organizasyona katılan takımlar dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti.

50 TAKIM TEK AMAÇ

Yıldızlar ve Gençler kategorisinde 50 basketbol takımının yer aldığı turnuva şölen havasında geçti. Yıldızlar kategorisinde Öz-De-Bir Ortaokulu şampiyonluk ipini göğüslerken 2. sırayı Kuva-yi Milliye Basketbol Takımı, 3.sırayı ise Birlik Ortaokulu Basketbol Takımı aldı. Gençler kategorisinde Şampiyonluğu İstanbul Neferleri Basketbol Takımı kazanırken, 2. Sırayı Amiral Basketbol Takımı, 3. sırayı ise Kuralsızlar Basketbol Takımı elde etti.

Dereceye giren takımlar için madalya ve kupa töreni 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında Dörtyol Meydanı’nda saat 10.00’da düzenlenen törenle verilecek.

Diğer Haberler