Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Nisan 2015

ABONE OL

Başkan Ünal’dan Eğitime Destek Sözü

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda makamını Tacirler Eğitim Vakfı İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Selen Ünal'a devretti. Başkan Ünal, eğitime her zaman destek vereceğinin sözünü verdi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda makamını Tacirler Eğitim Vakfı İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Selen Ünal’a devretti. Başkan Ünal, eğitime her zaman destek vereceğinin sözünü verdi.

Esenler Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuk Belediye Başkanı ve Yardımcılarını ağırladı. Belediye Başkanı Selen Ünal ve yardımcıları, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu tarafından kapıda karşılandı.

Başkan Ünal, ilk iş olarak Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Fatih Kaleli’den Esenler’de gerçekleştirilen geri dönüşüm projeleri hakkında rapor istedi. Selen Ünal’ın yardımcılıklarını ise yine Tacirler İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Eyüp Çetinkaya ve 3. sınıf öğrencisi Melih Berk Ağır yaptılar.

Esenler Belediye Başkanı Selen Ünal, Başkan Mehmet Tevfik Göksu’nun eğitim ve öğretime her zaman destek verdiğini ifade ederek, Tacirler Eğitim Vakfı İlkokulu Müdürü Uygur Keskin, Müdür Yardımcısı Temel Yağcı ve sınıf öğretmenleri Engin Sırtıkızıl ve Duygu Dağlı’ya okullarına her zaman destek olmaya devam edeceklerinin sözünü verdi.

Başkan Göksu, koltuğunu devrettiği Selen Ünal, Eyüp Çetinkaya ve Melih Berk Ağır’a program sonunda çeşitli hediyeler verdi.

Diğer Haberler