Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Haziran 2017

ABONE OL

Başkan Göksu Komşularıyla Sahur Yaptı

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Belediye Başkanlığı Hizmet Binası'nın çevresinde ikâmet eden komşularıyla sahur sofrasında bir araya geldi. 600 kişinin katıldığı programda konuşan Başkan Göksu, "Komşularımızla bir olmak, beraber olmak bizim için en insani vazifedir" dedi.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Belediye Başkanlığı Hizmet Binası’nın çevresinde ikâmet eden komşularıyla sahur sofrasında bir araya geldi. 600 kişinin katıldığı programda konuşan Başkan Göksu, “Komşularımızla bir olmak, beraber olmak bizim için en insani vazifedir” dedi.

Esenler Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında “Komşularımızla Sahurdayız” programı düzenledi. Programa; Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler İlçe Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat ve Belediye Başkanlığı’nın çevresinde ikâmet eden yaklaşık 600 Esenlerli katıldı.

KOMŞULARIMIZLA BİR OLMAK VAZİFEMİZ

Programda komşularına hitap eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, inancımızda ve kültürümüzde komşuluğun çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Esenler’de Ramazan ayının manevi iklimini yaşatmak için büyük organizasyonlar yaptıklarını ifade eden Başkan Göksu, “Bu buluşmayı da bundan böyle her Ramazan gelenek haline getireceğiz. Komşularımızla bir olmak, beraber olmak bizim için en insani vazifedir. Hepinizi Kadir Gecesi’nde Dörtyol Meydanı’nda düzenleyeceğimiz büyük dua buluşmasına bekliyorum. O gecenin feyzinden, bereketinden birlikte istifade edelim inşallah” dedi.

Başkan Göksu, sözlerinin sonunda, davetlerine icabet ederek programa katılanlara teşekkür etti. Sahur programı, yapılan dua ile sona erdi.

Diğer Haberler