Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Ekim 2012

ABONE OL

Başkan Göksu’dan Tv 2000’e Ziyaret

“Türkiye’nin en genç ulusal televizyon kanalı” sloganıyla Esenler’deki merkezinden yayına başlayan TV 2000’i ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Hayırlı olsun” temennisinde bulunup başarılar diledi.

“Türkiye’nin en genç ulusal televizyon kanalı” sloganıyla Esenler’deki merkezinden yayına başlayan TV 2000’i ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Hayırlı olsun” temennisinde bulunup başarılar diledi.

İşadamı İlhan Çalcı ile eşi Selda Çalcı’nın 1999 yılında Esenler’de mütevazı şartlarda “Arabeskin kalbi” sloganıyla yayın hayatına başlattığı Radyo 2000, bugün dev bir Medya Grubu haline geldi. İlkeli yayınları ile her yıl biraz daha büyüyen Radyo İkibin Uydu Yayıncılık, Reklam, Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş. 2012 yılına büyük bir atakla girdi. “Türk Halk Müziği’nin Kalbi” sloganıyla Radyo Çağ’ı yayın hayatına geçiren 2000 Medya Grubu, yıllardır gönül bağı kurduğu dinleyicilerine bir sürpriz daha yaparak TV 2000’i kurdu. Geçtiğimiz Ağustos ayında test yayına, Eylül’de de normal yayına geçen ve Silivri’de de stüdyoları bulunan TV 2000, teknik altyapıdan, uzman kadrosuna, program içeriğinden yayıncılığa farklı bakış açısı ile iddialı bir şekilde televizyon dünyasına girmeye hazırlanıyor. 

BAŞKANDAN ZİYARET

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Atışalanı’ndaki 2000 Medya Center’i ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan Göksu’yu 2000 Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Çalcı kapıda karşıladı ve stüdyolardan, teknik servislere, yönetim birimlerinden haber merkezine kadar TV 2000’in her bölümünü gezdirdi. Hedeflerinin, izlenme oranları bakımından bugün en üst noktalarda bulunan ulusal televizyon kanalları seviyesine ulaşmak ve onlarla rekabet etmek olduğunu söyleyen 2000 Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Çalcı, “Şimdiye kadar Radyo 2000 dinleyicileriyle güzel bir diyalog kurduk. Onlarla adeta bir aile olduk. Dinleyicilerle kurduğumuz gönül bağı ile hedefimize ulaşmaya çalışacağız” dedi.

ESENLER İÇİN BİR ŞANS

Esenler’in sesini tüm Türkiye’ye ve hatta dünyaya duyurmada Radyo 2000’in büyük bir görev yürüttüğünü kaydeden Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Şimdi de TV 2000, Esenlerimizi görsel olarak da tüm Türkiye’ye ve dünyaya sunacak. Gerek radyoları ile gerekse çiçeği burnunda televizyonu TV 2000 ile 2000 Medya Grubu’nu Esenler için bir şans olarak görüyorum. TV 2000 artık Esenler’in gören gözü, duyan kulağı ve gür sesi olacağına inanıyorum” dedi. 2000 Medya Center’de her şeyin profesyonelce düşünülmesi ve titiz bir çalışma ile merkezin yenilenmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu kaydeden Göksu, “İnşallah TV 2000 Esenler, İstanbul ve ülkemiz için hayırlı olur. Sizleri tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu. Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun TV 2000 ziyaretine Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan da katıldı ve İlhan Çalcı ile eşi Selda Çalcı’yı tebrik edip, başarı diledi.

TV 2000’İ NASIL İZLERSİNİZ?

Televizyonlarınızda otomatik tarama yaparak TV 2000’i bulabileceğiniz gibi, Türksat 3A uydusundan ayarlarınızı; frekans: 11593, polarizasyon: vertical (Dikey), symbol: 27500, fec: ¾ yaparak da TV 2000’e ulaşabilirsiniz. TV 2000 www.tv2000.com.tr’den de izlenebiliyor.

Diğer Haberler