Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Aralık 2016

ABONE OL

Başkan Göksu’dan Şanlıurfa’ya Ziyaret

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, beraberindeki heyetle birlikte, Şanlıurfa ve Suruç'ta ziyaretlerde bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, beraberindeki heyetle birlikte, Şanlıurfa ve Suruç’ta ziyaretlerde bulundu.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, temaslarda bulunmak üzere gittiği Şanlıurfa’da ilk ziyaretini Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne yaptı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’yu makamında konuk etti.

BEŞİKTAŞ’TAKİ TERÖR SALDIRISINA KINAMA

Esenler Müftüsü Halil Şekerci, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Belediye Başkan Yardımcıları Ömer Çetinkaya ve Nihat Karataş, Esenler Belediyesi Başkan Danışmanı Abdullah Aksu ile Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kamil Ayata’nın da hazır bulunduğu ziyarette, İstanbul’daki hain terör saldırısı kınandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi, Başkan Göksu’ya Şanlıurfa ile ilgili ekonomik ve sosyal hayata yönelik projelerini aktardı. Başkan Göksu, Şanlıurfa’nın tarihi açıdan büyük öneme sahip olduğunu ifade etti.

İSTİHDAMA YÖNELİK GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Başkan Göksu ve beraberindeki heyet daha sonra Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ve Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’yı ziyaret etti. Vali Azim ve Başkan Göksu, ziyarette Urfalı gençlerin istihdamına yönelik istişarelerde bulundular.

ESENLER’DEN SURUÇ’A KÜLTÜR-SANAT DESTEĞİ

Başkan Göksu, Şanlıurfa’daki temasları kapsamında Suruç Belediyesi’ne de ziyarette bulundu. Şanlıurfa Vali Yardımcısı ve aynı zamanda Suruç Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz, Başkan Göksu ve beraberindeki heyete Suruç ile ilgili bilgiler verdi.

Ziyarette, Esenler Belediyesi’nin Suruç için yapabileceği çalışmalar ele alındı. Özellikle kültürel faaliyetler konusunda her iki belediye arasında işbirliği yapılması yönünde karar alındı.

Başkan Göksu ve beraberindeki heyet, Suruç’ta bulunan mülteci kampını da ziyaret ederek, yetkililerden Suriyeli mültecilere yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Diğer Haberler