Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 22 Nisan 2016

ABONE OL

Başkan Dindar’dan Her Okula Park

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında başkanlık koltuğunu Oruçreis İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Nur Efşan Dindar'a bıraktı. Başkan Dindar tüm okullara park yapılmasını istedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında başkanlık koltuğunu Oruçreis İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Nur Efşan Dindar’a bıraktı. Başkan Dindar tüm okullara park yapılmasını istedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuk Belediye Başkanı ve Yardımcılarını ağırladı. Oruçreis İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Nur Efşan Dindar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Esenler Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu. Fatih Kaya ve Nisa Arslanboğa da Dindar’ın yardımcılığını üstlendi. Çocuk Belediye Başkanı Nur Efşan Dindar ve yardımcıları, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu tarafından kapıda karşılandı.

HER OKULA PARK

Nur Efşan Dindar, göreve gelir gelmez okullarla ilgili sıkıntılara el attı. Okulların yeterince bahçesi ve çevresinde çocuk parkı bulunmadığına işaret eden Dindar, ilk icraat olarak Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Saç ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Fatih Kaleli’ye okulların bahçe ve çevresinin temizliklerine daha çok özen gösterilmesini istedi ve tüm okulların yakınlarına çocuk parkı yapılması için gerekli çalışmaların yürütülmesi konusunda talimat verdi. Başkan Göksu, programın sonunda Nur Efşan Dindar ve beraberinde gelen öğrenci ve öğretmenlere hediyeler verdi.

Diğer Haberler