Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Nisan 2014

ABONE OL

Barış Ekmeği Tbmm’de

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, “5. Uluslararası Barış Ekmeği Festivali" kapsamında Esenler’e gelen Asyalı çocukları kabul etti. Asyalı çocuklar, TBMM Başkanı Çiçek’e barış ekmeği ile birlikte barış mektubunu takdim ettiler.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, “5. Uluslararası Barış Ekmeği Festivali” kapsamında Esenler’e gelen Asyalı çocukları kabul etti. Asyalı çocuklar, TBMM Başkanı Çiçek’e barış ekmeği ile birlikte barış mektubunu takdim ettiler.

Esenler Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen “5. Uluslararası Barış Ekmeği Festivali” kapsamında Esenler’e gelen Asyalı çocuklar, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek’i ziyaret etti.

TBMM Divan Salonu’nda gerçekleşen ziyarette, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Milletvekilleri Osman Aşkın Bak, İsmail Safi, Türkan Dağoğlu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan da hazır bulundu. Ziyarette, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e bir çiçekle birlikte barış ekmeğini takdim eden Asyalı çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yazdıkları şiirleri TBMM Başkanı Çiçek’e okuduktan sonra kendi yazdıkları barış mektubunu da Çiçek’e sundular.

Samim bir ortamda gerçekleşen görüşmede, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TBMM Başkanı Cemil Çiçek de tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı ve dünya barışına sağladıkları katkıdan dolayı kendilerine teşekkür etti.

Diğer Haberler