Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Aralık 2016

ABONE OL

Atv’nin “karavan”ı Esenler’de Çekiliyor

ATV'nin sevilen yarışma programı "Karavan" Esenler Dörtyol Meydanı'nda çekiliyor. Yarışmacıların kıyasıya mücadele verdiği programın Esenler çekimleri 9 Aralık'tan itibaren hafta içi her gün saat 13.40'dan itibaren ekranlara gelecek.

ATV’nin sevilen yarışma programı “Karavan” Esenler Dörtyol Meydanı’nda çekiliyor. Yarışmacıların kıyasıya mücadele verdiği programın Esenler çekimleri 9 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün saat 13.40’dan itibaren ekranlara gelecek.

“En leziz yemekleri ben yaparım” diyen kadınlar ve “Mutfakta kadınlardan ne eksiğimiz var?” diyen erkekler atv’nin Karavan Yarışma Programı’nda kıyasıya mücadele ediyor. Sunuculuğunu Didem Uğurlu’nun üstlendiği yeni yarışma programı Esenler Dörtyol Meydanı’nda çekiliyor. “Karavan” hafta içi her gün atv ekranlarında! Karavan adlı bu yemek yarışmasında, kadınlar ve erkekler olmak üzere iki farklı takım yer alıyor. Her takım, özel olarak tasarlanmış karavanlarında, birbirinden leziz yemekler yapıyor. Aşçılıkta birbirinden iddialı 5 erkek ve 5 kadın büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya mücadele ediyor.

GELİRİ ŞEHİT AİLELERİNE

Bu yarışmada kadınlar ve erkekler aşçılıkta oldukları kadar satış konusunda da ne kadar usta olduklarını gösteriyorlar. Her iki takım da güne, belirlenen menü için alışveriş yapmakla başlıyor. Bütçelerini en idareli şekilde harcayan yarışmacılar türlü zorluklara göğüs geriyor. Takımlar, günün en yüksek kârını yapmak için mücadele ederken, izleyiciler için eğlence dolu dakikalar devam ediyor. Bir yandan karavanlardan nefis yemek kokuları yükselirken, bir yandan her iki takım da halka açık alanda hazırladıkları yiyecekleri kendilerine verilen süre içinde satıyorlar. Bir haftanın sonunda en çok satışı yapan takımın yarışmacıları büyük ödüle adım adım yaklaşırken, diğer takımdan bir kişi de hayallerine veda ediyor. Satışlardan elde edilen gelirler, şehit ailelerine verilecek. Yarışma programı içinde Esenler Belediyesi’nin “Mavi Kapak” ve “Hayat Butonu” gibi sosyal sorumluluk projelerine de yer veriliyor. Çekimleri Esenler Dörtyol Meydanı’nda devam eden leziz ve heyecanlı yemek yarışma programı Karavan, hafta içi her gün saat 13.40’da atv’de izleyici ile buluşuyor. Esenler’deki çekimler 9 Aralık 2016 tarihinden itibaren ekranlarda yayınlanmaya başlayacak.

Diğer Haberler