Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Mayıs 2015

ABONE OL

Annelere En Güzel Vefa

Esenler Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, "Anneler Günü" münasebetiyle, ilçedeki yetim annelerini çocuklarıyla birlikte kahvaltıda bir araya getirerek, onlara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Esenler Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, “Anneler Günü” münasebetiyle, ilçedeki yetim annelerini çocuklarıyla birlikte kahvaltıda bir araya getirerek, onlara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçedeki yetimler ile ailelerini 12 Mayıs Anneler Günü’nde de yalnız bırakmadı. Sosyal İşler Müdürlüğü her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçedeki yetimleri ve annelerini kahvaltı programında bir araya getirdi. Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Başkan Danışmanı Abdullah Aksu, AK Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ve ilçedeki yetim anneleri çocuklarıyla birlikte katıldı.

AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran , Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun her zaman yetimlerin ve ailelerinin yanında olduğunu belirterek, yetimlere kol kanat gerdiği için Başkan Göksu’ya teşekkür etti.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise yaptığı konuşmada tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak, “Cenab-ı Allah, kurmuş olduğu kainat üzerinde her bir insanı imtihana tabii tutuyor. Kimimiz imtihanı kaybeder, kaybedenlerden olur. Hepimiz biliriz ki hayatta zorluklarla uğraşmayan bir kişi yoktur. Allah bir taraftan insanları zorluklarla karşılaştırırken, bir taraftan da mükafatlar verir. Her birimiz bir çocuğu yetiştirmenin ne kadar zor olduğunu biliriz. Biz sizin yanınızda olmaya her zaman devam edeceğiz. Biz yerel yönetim olarak yetimin başını okşayacak, yoksula ve yolda kalana yardım edeceğiz. Bizim için şehrin anlamı budur. Yoksa şehir mekandan ileri gidemez. Belediye olarak bütün insanlarımızı gözettiğimiz gibi, yetimlere ayrı bir hassasiyetle gözetiyoruz” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve beraberindekiler, yetimlere ve annelere çeşitli hediyeler dağıtmasıyla program sona erdi.

Diğer Haberler