Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Mayıs 2016

ABONE OL

Anne Ve Çocukların Yunus Keyfi

Esenler Belediyesi, yaklaşan Anneler Günü öncesi Anne Çocuk Oyun Merkezi'ne üye anne ve çocukları İstanbul Dolphinarium Yunus Gösteri Merkezi'ne götürdü.

Esenler Belediyesi, yaklaşan Anneler Günü öncesi Anne Çocuk Oyun Merkezi’ne üye anne ve çocukları İstanbul Dolphinarium Yunus Gösteri Merkezi’negötürdü.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Anne Çocuk Oyun Merkezi, yaklaşan Anneler Günü öncesi merkeze üye anne ve çocukları İstanbul Dolphinarium Yunus Gösteri Merkezi’ne götürdü. Çocuk Sokağı’ndan kalkan üç otobüsle yola koyulan anne ve çocuklar, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personeli eşliğinde Gösteri Merkezi’ne ulaştı.

ŞOVLARI KEYİFLE SEYRETTİLER

Eğitmenlerinin komutlarıyla çocukların yüzünü güldüren balıkların eğlenceli şovu, fokların keyifli gösterisiyle başladı. Nesli tükenmekte olan fokların görüntüleriyle eğlenen minikler, 1 ton ağırlığında ve 4 metre uzunluğundaki beyaz balinanın sergilediği birbirinden farklı figürleri de heyecanla izledi. Şarkı söyleyen, top oynayan ve boyama yapan beyaz balinanın ardından sahne sırası 550 kilogram ağırlığındaki mors balığına geldi. Çocuklar, kendilerini selamlayan, oyunlar oynayan ve saksafon çalan mors balığının yaptığı şovları da keyifle seyretme imkanı buldu.

Yunusların havuzdaki yerini almasıyla oldukça neşelenen çocuklar, heyecandan yerlerinde duramadılar. Alkışlar eşliğinde atlayış gösterileri yapan yunuslar, çocukları adeta büyüledi. Bu görsel şölenin sonunda dileyen çocuklar, balinalarla ve yunuslarla hatıra fotoğrafı da çekildi. Gösterilerin ardından ikram edilen yemekleri yiyen çocuklar, unutamayacakları bir gün geçirerek Esenler’e döndü.

Diğer Haberler