Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Ekim 2014

ABONE OL

Anahtarlar Bakan Güllüce’den!

Oruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm konutları, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin de katılacağı bir törenle noter huzurunda yarın hak sahiplerine teslim edilecek.

Oruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm konutları, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin de katılacağı bir törenle noter huzurunda yarın hak sahiplerine teslim edilecek.

Kentsel dönüşüm konutları teslim ediliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ve Esenler Belediyesi işbirliğinde inşa edilen Oruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm konutları için büyük gün geldi. 5 Ekim 2012 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Esenler’den başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesi’nin 2. etap konutları teslim ediliyor.

NOTER HUZURUNDA ÇEKİLECEK

262 konutun inşa edildiği projenin ilk etabında 183 bağımsız birim, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin de katılacağı bir törenle noter huzurunda hak sahiplerine teslim edilecek. Böylece heyecan dolu kura çekilişinin ardından hak sahiplerinin oturacakları daireler belirlenecek ve vatandaşlar depreme dayanıklı, yaşam kalitesi yüksek konutlarda yaşayacak.

TÖREN YARIN

Esenler için tarihi bir önem taşıyan bu günde Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin yanı sıra; TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da, Oruçreis Mahallesi’ndeki hak sahiplerinin heyecanına ortak olacak.

Oruçreis Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları Anahtar Teslim Töreni yarın saat 10.00’da Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Diğer Haberler