Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Aralık 2015

ABONE OL

Allah’tan İlham Alıyorum

Yazar Cüneyd Suavi, Esenler’deki ilkokul öğrencileriyle buluştu. Kitap yazarken ilhamı Allah'tan aldığını söyleyen usta yazar, “Her akşam ellerimi açıyorum ve Allah’tan bana ilham vermesini istiyorum. Mahcup olmuyor ve yazıyorum” dedi.

Yazar Cüneyd Suavi, Esenler’deki ilkokul öğrencileriyle buluştu. Kitap yazarken ilhamı Allah’tan aldığını söyleyen usta yazar, “Her akşam ellerimi açıyorum ve Allah’tan bana ilham vermesini istiyorum. Mahcup olmuyor ve yazıyorum” dedi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nce hayata geçirilen “Bir Kitap Bir Dünya” projesi kapsamında Esenler’deki öğrencilerle buluşan Yazar Cüneyd Suavi, kitaplarını okuyan öğrencilerle Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde buluştu.

İLHAMI ALLAH VERİYOR

Kitap yazarken ilhamı Allah’tan aldığını söyleyen Yazar Suavi, “Her akşam ellerimi açıyorum ve Allah’tan bana ilham vermesini istiyorum. Mahcup olmuyor ve yazıyorum” dedi.

ÖĞRENCİLER SÖZ VERDİ

Ağırlıklı olarak yazdıkları kitapların ışığında öğrencilere tavsiyelerde bulunan usta yazar, öğrencilere kötü alışkanlıkların zararlarından da bahsetti. Suavi, ileride içki, sigara ve uyuşturucu kullanmayacaklarına dair öğrencilerden söz alarak, “Şimdi söz veriyorsunuz yıllar sonra karşılaştığımızda o söz o zaman içindi demeyin. Sizden sözünüzde durmanızı istiyorum ve buna inanıyorum” diye konuştu.

KİTAPLARINI İMZALADI

Yazar Cüneyd Suavi, öğrencilerin sorularını da cevapladıktan sonra kitaplarını imzaladı. İmza için uzun kuyruklar oluşturan öğrenciler kitaplarını imzalatıp Suavi ile fotoğraf çektirdiler.

Diğer Haberler