Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 4 Ağustos 2016

ABONE OL

Alişan Vatan Nöbetinde

Esenler'de vatan nöbetine katılan ünlü sanatçı Alişan, "O şerefsizler darbeyi yapamadılar ama tüm Türkiye'yi tek bir bayrak altında birleştirmeyi başardılar" dedi.

Esenler’de vatan nöbetine katılan ünlü sanatçı Alişan, “O şerefsizler darbeyi yapamadılar ama tüm Türkiye’yi tek bir bayrak altında birleştirmeyi başardılar” dedi.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Esenler Dörtyol Meydanı’nda başlayan vatan nöbeti aralıksız devam ediyor. Saat 21.00’den itibaren ellerinde Türk bayrakları ile meydanı tıklım tıklım dolduran Esenlerlilere ünlü sanatçı Alişan da eşlik etti. Vatan bekçilerine seslenen Alişan, “Başkomutanımızın bir sözü ile meydanlara indik ve 19 gündür kutlu nöbete devam ediyoruz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜYÜZ

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğundan bu yana bir çok kez, bir çok düşmanla mücadele ettiğini hatırlatan Alişan, “Şimdiye kadar düşmanın bu kadar şerefsiziyle karşılaşmamıştık. Onların hain ve sinsi planlarını halkımız bozdu, Sayın Cumhurbaşkanımız bozdu. Allah hepinizden razı olsun. O hainlerin unuttukları bir şey vardı. Bu milletin vatanına, bayrağına bağlılığını ve sevgisini hesaba katamadılar. O şerefsizler darbeyi başaramadılar ama tüm Türkiye’yi tek bir bayrak altında birleştirmeyi başardılar. Şimdi daha güçlüyüz” şeklinde konuştu.

Alişan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile birlikte vatan nöbetçilerinin marşlarına eşlik etti. Alişan söylediği “Türkiyem” türküsü ile de meydanı coşturdu.

Diğer Haberler