Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Ocak 2015

ABONE OL

Aksoy’dan Göksu’ya Ziyaret

Esenler Aksoy Ortaokulu ve Esenler Aksoy İmam Hatip Ortaokulu tam kadro, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'yu makamında ziyaret etti.

Esenler Aksoy Ortaokulu ve Esenler Aksoy İmam Hatip Ortaokulu tam kadro, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti.

Oruçreis Mahallesi’ndeki Esenler Aksoy Ortaokulu ve Esenler Aksoy İmam Hatip Ortaokulu’nun yeni yönetimi, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti. Yeni atanan Okul Müdürü Mahmut Balcı, Müdür Yardımcısı Yusuf Dursun, öğretmenler ve okul aile birliği üyelerinin yer aldığı ziyaret, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirildi.

EĞİTİMİ VE EĞİTİMCİLERİ DESTEKLİYOR

Esenler Aksoy Ortaokulu ve Esenler Aksoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mahmut Balcı, Esenler Belediyesi’nin eğitime verdiği desteğin çok önemli ve değerli olduğunu belirterek, “Okul yönetimi olarak belediye başkanına okulumuzun ihtiyaçlarını içeren bir dosya takdim ettik. Taşımalı eğitimden kaynaklanan sorunları dile getirdik. Kendisi eğitimi ve eğitimcileri çok destekliyor. Bu yüzden çok teşekkür ederiz” diye konuştu

AYRIM YAPMADAN İHTİYAÇLARI GİDERİYORUZ

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise, okul müdürü olarak yeni atanan Mahmut Balcı’ya başarılar dileyerek, “Belediye olarak ayrım yapmadan tüm okulların birçok ihtiyacını gidermeye çalışıyoruz. Okulun fiziki sorunlarıyla ilgileniriz. En kısa zamanda okulunuzu da ziyaret edeceğim” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler