Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 29 Temmuz 2013

ABONE OL

Akgün’den Göksu’ya Ziyaret

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Erhan Akgün, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Erhan Akgün, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya nezaket ziyaretinde bulundu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde uzun süredir beklenen atamalar yapıldı. Esenler Emniyet Müdürlüğü’ne Havaalanı Şube Müdür Yardımcısı Erhan Akgün atandı.  Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret eden Akgün, Esenler hakkında bilgi aldıktan sonra, “Esenler’in sürekli büyüyen, gelişen ve son yıllarda adından çokça isminden söz ettiren bir ilçe olduğunu biliyorum. Emniyet Teşkilatı olarak gelişen ve değişen Esenler’in ileriye dönük hedeflerine katkı sunmaya çalışacağız” dedi. HAYIRLI OLSUN

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, “Yeni görevinizde başarılar dilerim, hayırlı olsun” dedi. Esenler’in büyük bir algı değişimi yaşadığını söyleyen Göksu, “Kaymakamlığımız, belediyemiz, emniyetimiz başta olmak üzere ilçedeki tüm kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütlerinin gayreti ile olumsuz olan Esenler algısını olumluya çevirdik. Bu algının devam etmesi hususunda polisimize de büyük sorumluluklar düşüyor. El birliği ile Esenler halkının huzur ve sükûnu için çalışacağız” diye konuştu. 

Diğer Haberler