Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 3 Ekim 2014

ABONE OL

Ab Bakanı Bozkır Esenler’de

Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti.

Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti.

Siyasete Esenler’den başlayan ve bir dönem partisi tarafından Esenler sorumlusu olarak görev yapan Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında ikiliye; Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, Esenler İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Belediye Başkan Yardımcıları ve bazı Belediye Meclis üyeleri de katıldı.

ÇALIŞARAK KAZANDI

Siyasete başladığı günden beri Esenler’in kendisine büyük desteği olduğunu söyleyen Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, “Bütün birlikte başardığımız işlerde el ele, omuz omuza yürüdük” dedi. “Çalışkan insan tabirine misal verilecek insanların başında Tevfik Başkan geliyor” diyen Bozkır, “Oyunu çalışarak alan çok önemli bir başkanımızdır” şeklinde konuştu. Esenler’den çok büyük bir enerji aldıklarını belirten Bozkır, konuşmasının sonunda herkesin Kurban Bayramı’nı kutladı.

ESENLER’İN GELİŞİMİ İÇİN

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da, Esenler’e ziyaretinden dolayı Bakan Bozkır’a teşekkür etti. Bozkır’ın her zaman Esenler’e katkı sağladığını belirten Göksu, “Bakanımız’ın Esenler’in daha da gelişmesi ve dertlerini çözmesi konusunda bize yardımcı olacağını düşünüyoruz” dedi.

Başkan Göksu, Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır’a Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) öğrencilerinin yaptığı bir tablo hediye etti.

Diğer Haberler