Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Aralık 2014

ABONE OL

22 Cevapta Havaalanı Dönüşümü

Esenler Belediyesi, Havaalanı Mahallesi'nde gerçekleştirilen Esenler Emlak Konutları Kentsel Dönüşüm Projesi'ndeki 1403 hak sahibini daha detaylı bilgilendirmek için "Soru - Cevap" dosyası hazırladı.

Esenler Belediyesi, Havaalanı Mahallesi’nde gerçekleştirilen Esenler Emlak Konutları Kentsel Dönüşüm Projesi’ndeki 1403 hak sahibini daha detaylı bilgilendirmek için “Soru – Cevap” dosyası hazırladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 5 Ekim 2012 tarihinde başlatılan Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi, tüm hızıyla devam ediyor. 72 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen Esenler Emlak Konutları projesi çerçevesinde, hak sahiplerinin 1.403 daire ve 32 dükkânı bulunuyor.

22 SORU 22 CEVAP

Esenler Belediyesi hak sahiplerinin merak ettiği tüm konularda meraklarını gidermek için 22 soru 22 cevap yayınladı. “Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Soru – Cevap” dosyasında, “Hak sahiplerine ait kuralar ne zaman çekilecek?”, “ Tapular ne zaman verilecek?”, “Hak sahiplerine ait konutların inşaatı ne zaman bitecektir?” ve “Hak sahiplerinin imzaladığı sözleşmelerde belirtilen m²’ler brüt alan mı, yoksa konutun yaşam alanı mı?” gibi hak sahiplerinin kafasında oluşabilecek tüm soruların cevabı bulunuyor.

Soru – Cevap dosyasına ulaşmak için buraya tıklayınız!

Diğer Haberler