Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Ocak 2018

ABONE OL

2018’in İlk Sahnesi Esev’in

ESEV öğrencileri, 2018 yılında aldıkları ilk sahnede yeteneklerini sergileyerek izleyenlerin büyük beğenisini kazandılar.

ESEV öğrencileri, 2018 yılında aldıkları ilk sahnede yeteneklerini sergileyerek izleyenlerin büyük beğenisini kazandılar.

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) öğrencileri, 2017 yılında aldıkları eğitimlerin ardından yeni yılda yeteneklerini bir bir sergilediler. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen programda; bağlama, şan, piyano, keman, gitar, klarnet ve tiyatro kursu öğrencileri gerçekleştirdikleri performanslarla büyük küçük herkesin beğenisini kazandı.

YETENEKLERİNİ SERGİLEDİLER

Bağlama grubunun “Ela Gözlüm Pirim Geldi”, “Derman Sendedir”, “Hekimoğlu” ve “Eklemedir Koca Konak” eserlerini icra ettiği konserde keman grubu ise “Hatırla Sevgilim”, “Katibim”, “Fikrimin İnce Gülü” ve “Samanyolu” eserleriyle büyük alkış aldı. Klarnet öğrencisi Yunus Emre Hazar ve Gitar Hocası Mikail Karakaya’nın “Hasretinle Yandı Gönlüm”, “Aşk Sana Benzer”, “Sevda”, “Ah İstanbul”, “Şinanay” şarkılarını birlikte çaldıkları programda, piyano öğrencisi Ayça Akın ise “Spring Waltz”, “Für Elis”, “Fandango” eserleriyle piyano resitali sundu.

SEYİRCİDEN TAM PUAN!

ESEV hocaları Ömer Çelik, Ahmet Turan Öztürk, Hüseyin Yazan, Mikail Karakaya’nın Türk halk müziği dinletisiyle devam eden program sonrasında ESEV tiyatro öğrencileri geceye özel hazırladıkları skeç ile de izleyenlerden tam puan aldı.

Diğer Haberler