Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Nisan 2012

ABONE OL

2. Bahar’dan Huzur Evi’ne Moral Ziyareti

Esenler Aile Yaşam ve Danışma Merkezi (ESAYDAM), “İkinci Bahar Gezileri” projesi kapsamında Semiha Şakir Huzurevi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında duygusal dakikalar yaşandı

Esenler Aile Yaşam ve Danışma Merkezi (ESAYDAM), “İkinci Bahar Gezileri” projesi kapsamında Semiha Şakir Huzurevi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında duygusal dakikalar yaşandı.

Esenler Belediyesi’nce, açılan İkinci Bahar Kıraathanesi’nde ikinci baharlarını yaşayan ihtiyar delikanlılar, Zeytinburnu’nda bulunan Semiha Şakir Huzurevi’ni ziyaret ederek ihtiyarlara moral verdi. Huzurevinde kalan yaşlılarla tek tek ilgilenerek hatırlarını soran,  ihtiyar delikanlılar getirdikleri çiçekleri huzurevi sakinlerine takdim ederek onlarla bir süre sohbet etti.

İkinci Bahar Kıraathanesi sorumlusu Sabri Çelen gerçekleştirdikleri ziyaret ile ilgili olarak “2. Bahar  Kıraathanesi sakinleri olarak sosyal sorumluluk çerçevesinde bu tür etkinliklerine çok önem veriyoruz. Bu kapsamda huzurevi sakinlerini ziyaret etmek, onların gönüllerini almak adına kardeşlerimizle beraber bu etkinliği gerçekleştirdik” dedi.

Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren huzurevi sakinleri ise kendilerini unutmayan herkese teşekkür ederek, “Burada her türlü rahatımız yerinde. Ancak, yine de gönlümüz yeni yüzler, yeni sesler görmek istiyor. Sizin gibi ziyaretçilerimiz geldikçe dünyalar bizim oluyor. Getirdiğiniz bir çiçek, gülümseyen bir yüzünüz bize büyük moral oluyor” dediler.

Diğer Haberler