Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Şubat 2015

ABONE OL

14 Şubat Sürprizi

Esenler Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla evliliğinde 50. yılını dolduran 6 çifte sürpriz Sevgililer Günü etkinliği düzenledi.

Esenler Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla evliliğinde 50. yılını dolduran 6 çifte sürpriz Sevgililer Günü etkinliği düzenledi.

Esenler Belediyesi evliliklerinde 50. yılını deviren çiftlere, sürpriz bir organizasyon gerçekleştirdi. İlçede yalnız yaşayan ve evliliğinde 50. Yılı deviren çiftlere 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi. Evlerinden araçlarla alınarak Esenler Yaşam ve Danışma Merkezi (ESAYDAM)’a getirilen çiftler, burada 14 Şubat Sevgililer Günü konseptiyle hazırlanan ortamda hayatlarında hiç unutamayacakları romantik bir yemek yediler.

SIRRI SEVGİ

Kendileri için hazırlanan 14 Şubat Sevgililer Günü yemeğine katılan çiftler evliliklerinde 50 yılı geride bırakabilmenin en büyük sırrının karı kocanın birbirine karşı olan sevgisi olduğunu belirtti. Sevginin olduğu yerde birçok zorluğun geri planda kaldığını belirten çiftler “Sevgi olursa sabır da olur” dediler.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Romantik 14 Şubat Sevgililer Günü yemeğinde bir de sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. 74 yaşındaki Leman teyzenin hayatında ilk kez doğum günü ESAYDAM’da gerçekleştirilen Sevgililer Günü etkinliğinde kutlandı. Çiftlere yemeğin sonunda çeşitli hediyeler de verildi.

Diğer Haberler