Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 4 Eylül 2012

ABONE OL

1. Ordu’dan Göksu’ya Teşekkür Plaketi

1. Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman, Esenler’e askerlik şubesini kazandıran Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür plaketi takdim etti.

1. Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman,  Esenler’e askerlik şubesini kazandıran Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman’ın daveti üzerine kendisini makamında ziyaret etti.

Selimiye Kışlası’nda gerçekleşen ziyaret, samimi bir ortamda gerçekleşti.  Ziyarette,  Esenler’e askerlik şubesini kazandıran Esenler Belediye Başkanı Göksu’ya ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden 1. Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman, Başkan Göksu’ya teşekkür ederek kendisine bir teşekkür plaketi takdim etti. Böyle bir plaketi almaktan dolayı çok memnun olduğunu dile getiren Göksu, Ataman’a teşekkür etti. Esenler’de hayata dair ne varsa projeler geliştirdiklerini anlatan Göksu, bu anlamda Esenler halkının büyük bir hasretle beklediği Esenler Askerlik Şubesi’ni de hizmete kazandırdıklarını hatırlattı. Esenler’de toplam  4 bin 992 metrekare alan üzerine kurulu  Esenler Askerlik Şubesi’nin halka önemli bir hizmet olduğunu belirten Göksu, bunun 930 metrekaresinin hizmet binası, 423 metrekaresinin ise  lojman olarak kullanıldığını söyledi. Genç bir nüfusa sahip Esenler’de önemli bir ihtiyaç olan askerlik şubesini, çevre ve yol düzenlemelerini de tamamlayarak hizmete sunduklarını belirten Göksu, “İstiyoruz ki halkımıza hizmeti daha iyi ve daha kaliteli bir ortamda verelim” dedi. 

Ziyaretin sonunda 1. Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman, Esenler’e güzel bir askerlik şubesi kazandırdığı için Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’ya bir teşekkür plaketi takdim etti.

Diğer Haberler